Rivian збудує в США новий завод з виробництва електромобілів за $5 млрд

Rivian збудує в США новий завод з виробництва електромобілів за $5 млрд

Компанія вже виготовила і відвантажила покупцям перші електричні пікапи R1T

Rivian збудує в США новий завод з виробництва електромобілів за $5 млрд
фото DR

Американський виробник електромобілів Rivian має намір побудувати свій другий завод, на якому буде вироблятися до 400 тисяч електромобілів на рік. Він розташується у штаті Джорджія, пише 3DNews.

Будівництво об'єкта вартістю $5 млрд розпочнеться влітку 2022 року. Виробництво машин на новому підприємстві планується запустити у 2024 році.

Rivian, яку фінансово підтримує Amazon Джеффа Безоса, також заявила в четвер, що відвантажила свої перші два позашляховики R1S. Rivian будує свої перші електричні пікапи R1T на колишньому підприємстві Mitsubishi в Іллінойсі, проте компанія шукала місце для будівництва заводу з нуля.

Rivian також отримала індивідуальне замовлення на виробництво 100 000 фургонів доставки від Amazon, і, ймовірно, частина цих машин буде зібрана на новій фабриці.

Компанія розглядала кілька місць для будівництва заводу, але зрештою зупинилася на ділянці за годину їзди від міста Атланта, штат Джорджія. На новому підприємстві працюватиме 7500 співробітників. Крім того, компанія заявила, що планує збудувати в цьому районі завод із виробництва акумуляторних елементів. Повідомляється, що Rivian отримала величезні субсидії від місцевої влади, проте їхня сума поки що не розкривається.

Rivian, заснована в 2009 році, наразі налічує тисячі співробітників. Компанія зібрала мільярди доларів фінансування від великих інвесторів, включаючи Ford та Amazon.

Rivian вже отримала близько 71 000  замовлень на свої перші пікап R1T і позашляховик R1S. Не варто забувати і про замовлення Amazon.

Rivian припускає, що на виконання цих замовлень їй знадобиться щонайменше два роки.

В даний час виробничі потужності не дозволяють компанії випускати більше як 150 000  машин на рік, проте Rivian вважає, що до кінця 2023 року зможе збільшити цей показник до 200 000.

Нагадаємо, капіталізація виробника електрокарів Rivian зросла вдвічі й перевищила Volkswagen.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло