Український Focus Estate Fund продав два торгові парки у Чехії
Новини компаній

Український Focus Estate Fund продав два торгові парки у Чехії

Надалі інвестиційний фонд планує збільшити активи під управлінням до 300 млн євро

Український Focus Estate Fund продав два торгові парки у Чехії
Фото: biz.liga.net

Що сталося. Інвестиційний фонд нерухомості Focus Estate Fund закрив угоду з продажу свого чеського портфеля та планує суттєво збільшити розмір фонду, посиливши присутність на європейському ринку.

Джерело. Про це повідомляє «Ліга.Бізнес» з посиланням на пресреліз інвестфонду.

Деталі. Торгові парки Centro Ostrava Retail Park та Most Retail Park, загальною площею понад 14 000 квадратних метрів, продали чеській інвестиційній групі DRFG. Сума угоди не розголошується.

Focus Estate Fund придбав ці активи у 2016 та 2017 роках відповідно. На момент продажу вони були орендовані на 100%. У портфелі фонду залишаються дві галереї та ритейл-парк у Польщі.

Зазначається, що успішність транзакції забезпечена, зокрема, завдяки співпраці з міжнародними консультантами. Брокером із продажу виступив BNP Paribas Real Estate, технічним консультантом – компанія Savills.

Після продажу чеських активів фонд планує масштабувати свій досвід у регіоні Центрально-Східної Європи та розширити портфель протягом п'яти років. Йдеться про збільшення активів під управлінням до 300 млн євро.

Коментар.  «Горизонт інвестування у п'ять років, встановлений інвесторами в мандаті фонду, закінчився. Протягом цього часу ми мали підвищити привабливість торгових парків і вигідно їх продати. Що ми, власне, і зробили, отримавши високу прибутковість понад 20% річних і продавши за ціною вищою, ніж пропонував ринок до пандемії», – зазначив Андрій Козін, партнер Focus Estate Fund.

Бекграунд. Нагадаємо, що у липні 2018 року інвестфонд купив п'ятий ТРЦ у Європі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло