Дві українські АЕС вийшли на рекордний рівень потужності
Запорізька та Южноукраїнська АЕС працюють на потужності вище за номінальну

Що сталося. Запорізька та Южноукраїнська атомні електростанції (АЕС) вийшли на потужність вищу за номінальну, що є абсолютним рекордом.
Джерело. Про це повідомив в.о. президента НАЕК «Енергоатом» Петро Котін, передає «Інтерфакс-Україна».
Деталі. Запорізька АЕС працює на 6140 МВт потужності, Южноукраїнська – на 3050 МВт.
Бекграунд. Раніше Запорізька АЕС вперше за свою історію вийшла на 100% потужність. «Енергоатом» вперше працює 14 енергоблоками з 15 наявних.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].