Промвиробництво скоротилося у листопаді

Промвиробництво скоротилося у листопаді

Постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря скоротилося на 6,4%

Промвиробництво скоротилося у листопаді
Фото: pixabay.com

Що сталося. Промислове виробництво в Україні у листопаді зросло на 0,4% у річному вимірі після зростання на 1,4% у жовтні та падіння на 0,7% у вересні.

Джерело. Про це йдеться у даних Держстату.

Деталі. Водночас з корекцією на ефект календарних днів у листопаді зафіксовано спад промвиробництва на 0,2% в річному вимірі після зростання на 2,2% у жовтні та падіння на 0,9% – у вересні.

За 11 місяців 2021 року промвиробництво зросло на 1,3% у річному вимірі. Зокрема, завдяки добувній промисловості та розробленню кар’єрів (+1,1%), а також переробній галузі (+1,5%). Постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря зросло на 0,9% за 11 місяців.

У листопаді у річному вимірі добувна промисловість зросла на 0,9%, передусім через скорочення добування вугілля (-0,7%) та металевих руд (-1,9%).

Переробна промисловість зросла на 1,8%. З одного боку значно впало виробництво комп’ютерів, електронної та оптичної продукції (-14,8%), а з іншого – стрімко зросло виробництво основних фармацевтичних препаратів (+14,2%) та автотранспортних засобів (+13%).

Постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря скоротилося на 6,4%.

Бекграунд. Промвиробництво зросло на 1,4% від початку року. Найбільше збільшилося виготовлення інвестиційних товарів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло