Україна отримає грант у розмірі майже чотири млн євро від МБРР

Україна отримає грант у розмірі майже чотири млн євро від МБРР

Кошти нададуть для покращення управління державними ресурсами

Україна отримає грант у розмірі майже чотири млн євро від МБРР
Фото: pixabay.com

Що сталося. Україна отримає грант у розмірі 3,8 млн євро для покращення управління державними ресурсами від Міжнародного банку реконструкції та розвитку (МБРР).

Джерело. Про це повідомив народний депутат від партії «Європейська солідарність» Олексій Гончаренко у своєму телеграм-каналі.

Деталі. Зокрема, йдеться про запровадження інформаційної системи управління людськими ресурсами в межах всієї країни, оцінювання та покращення ефективності системи управління державними інвестиціями та покращення управління державними підприємствами.

Кабінет Міністрів погодив розпорядження президента, яке уповноважує першу віцепрем'єрку – міністерку економіки Юлію Свириденко на підписання відповідного листа-угоди.

Бекграунд. Раніше Міністерство фінансів та МБРР підписали угоду про надання Україні позики з метою залучення додаткових $150 млн для протидії розповсюдження COVID-19 в Україні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло