Тренування з футзалу для дівчат стартували у Славутичі

Тренування з футзалу для дівчат стартували у Славутичі

Наставником учасниць став тренер футбольного клубу «Олімп» Володимир Панченко

Этот материал также доступен на русском языке
Тренування з футзалу для дівчат стартували у Славутичі

Що сталося. У Славутичі стартувала всеукраїнська програма «Спортивний наставник» від Міжнародного благодійного фонду Parimatch Foundation. Вперше за всю історію програми учасниками ініціативи стали виключно дівчата.

Джерело. Про це йдеться у пресрелізі Parimatch Foundation.

Що це означає. Згідно з повідомленням, 15 учасниць програми отримали можливість регулярно займатися футзалом та доводити, що спорт не має гендеру та обмежень. Наставником дівчат став тренер футбольного клубу «Олімп» Володимир Панченко. На його думку, протягом останніх років спорт став далеким для багатьох родин через фінансове положення, а «Спортивний наставник» допоможе змінити ситуацію.

Деталі.  До тренування долучилися також головний тренер національної збірної з футзалу Олег Шайтанов та гравчині національної збірної Наталія Митрофанська та Альона Кирильчук.

«Ми у Parimatch Foundation на прикладі цієї програми хочемо кинути виклик таким стереотипам і показати, що всі діти, незалежно від статі, можуть займатися будь-яким видом спорту і досягати в ньому успіхів. Спорт – це ще одна сфера для реалізації цінностей гендерної рівності в українському суспільстві, поваги до дитячого вибору і адекватного сприйняття різноманітності. Це узгоджується з концепцією інклюзії та безбар’єрності, які ми просуваємо у нашій діяльності», – каже Вадим Місюра,  директор представництва міжнародного фонду  Parimatch Foundation в Україні.

Сторони: Parimatch Foundation – міжнародний благодійний фонд, створений Parimatch у 2019 році для підтримки сталих довгострокових ініціатив. Діяльність фонду спрямована на те, щоб у кожної дитини, незалежно від фізичних особливостей, соціального статусу та інших бар’єрів, був рівний доступ до навчання та занять спортом. Фонд реалізує чотири комплексні програми: «Так, я можу!», «Спортивний наставник», «Нова фізична культура» та Boost4Best.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло