Білл Гейтс написав статтю із закликом до нової промислової революції для порятунку Землі

Білл Гейтс написав статтю із закликом до нової промислової революції для порятунку Землі

Він вважає, що ми знаходимося на самому початку нової технореволюції

Білл Гейтс написав статтю із закликом до нової промислової революції для порятунку Землі
фото DR

Засновник Microsoft, мільярдер Білл Гейтс опублікував програмну статтю на Wired, в якій закликав уряди та бізнес вжити заходів для створення зеленої економіки та скорочення парникових викидів, пише HighTech.

За задумом Гейтса, нова промислова революція призведе до того, що підприємці змінять ведення бізнесу в усьому світі.

«Нам потрібні нові способи вирощування продуктів харчування, виготовлення речей, пересування, вироблення електроенергії, обігріву та охолодження наших будівель без викиду парникових газів», – написав Гейтс.

Мільярдер визнав, що це дуже амбітна, але при цьому досяжна мета. Він наголосив, що часи, коли «уряди та корпорації могли давати приземлені, обнадійливі обіцянки» і нічого робити – минули. Тепер, на думку Гейтса, бізнесменам та політичним лідерам у всьому світі доводиться надавати конкретні плани щодо скорочення викидів.

Засновник Microsoft також зазначив, що інвестори й надалі відмовлятимуться від технологій, що впливають на зміни клімату. На його думку, у світі вже склалася тенденція, за якої приватний капітал вкладає дедалі більше коштів у енергетичний перехід.

«Ми також побачимо, як приватний та державний сектори використовують свою купівельну спроможність для створення нових ринків екологічно чистих продуктів, наприклад, зобов'язуючись купувати парк електромобілів, використовувати чистішу сталь та цемент для своїх будівельних проектів та отримувати більше електроенергії з джерел із нульовим викидом вуглецю. У міру збільшення споживання цих продуктів їхні ринки стануть зрілішими, що стимулюватиме інновації та знизить ціни», – припустив Гейтс.

Він спрогнозував, що у 2022 році світові уряди та приватний сектор створять нові операційні моделі, які пришвидшать перехід до чистої економіки.

«Я з нетерпінням чекаю наступного року і вважаю, що ми перебуваємо тільки на початку революції, яка буде заснована на чистих технологіях наступного покоління», – сказав мільярдер.

Нагадаємо, за проектом компанії Білла Гейтса побудують ще один експериментальний реактор.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло