ВООЗ офіційно визнала залежність від ігор захворюванням

ВООЗ офіційно визнала залежність від ігор захворюванням

Симптом - втрата контролю за проведенням часу у відеоіграх

ВООЗ офіційно визнала залежність від ігор захворюванням
фото Pixaby

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) назвала залежність від відеоігор захворюванням. Його включили до Реєстру Міжнародної класифікації хвороб (МКХ-11).

Оновлену версію документа було опубліковано на сайті організації. Про це пише 3DNews з посиланням на World Health Organization.

Згідно з класифікацією Реєстру, хворобу назвали ігровим розладом. Вона характеризується постійною або періодичною втратою контролю за проведенням часу у відеоіграх. Також до списку симптомів увійшла зміна життєвих пріоритетів від повсякденного життя у бік ігор.

Симптоми можуть проявлятися як постійно, так і періодично. Лікарі можуть ставити відповідний діагноз, якщо помічають згубний вплив відеоігор на пацієнта протягом року.

МКБ – це основний міжнародний документ, який використовується для класифікації хвороб у глобальних масштабах. ВООЗ переглядає його стандарти з 1948 року. Попередню версію документа було прийнято у 1990 році.

 Нагадаємо, Tesla заблокує для водіїв доступ до відеоігор під час руху.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло