Hegelmann перетворить колишню лікарню в Польщі на готель для українських далекобійників

Hegelmann перетворить колишню лікарню в Польщі на готель для українських далекобійників

Об'єкт може стати другим польським комплексом для розміщення водіїв перевізника

Hegelmann перетворить колишню лікарню в Польщі на готель для українських далекобійників
logist.today

Транспортна компанія Hegelmann викупила колишню лікарню металургійного заводу у польському Ченстохові. За деякими даними, її перетворять на гуртожиток для співробітників компанії, переважно для водіїв з України. Про це пише Логіст.Todayз посиланням на wyborcza.pl.

Компанія Hegelmann придбала у Польщі дві забудовані земельні ділянки загальною площею близько 1 га. Об'єкт є колишнім комплексом лікарняних корпусів комуністичної епохи.

Останні пацієнти покинули її у лютому 2020 року. Після цього будівля використовувалася тільки для пацієнтів, які очікували там результатів тесту на коронавірус перед госпіталізацією, і як один із двох центрів вакцинації у Ченстохові.

Повідомляється, що об'єкт має дві великі земельні ділянки загальною площею близько одного гектара. Більше того, лікарняний комплекс розташований на околиці міста, тому під'їзд для вантажівок буде зручним.

Якщо повідомлення про готель для далекобійників є достовірними, цей об'єкт стане другим польським комплексом для розміщення водіїв перевізника. Минулого року Hegelmann оголосив про плани збудувати у Польщі перший центр для водіїв вантажівок. Комплекс передбачає розміщення 750 водіїв, відкриття заплановане на 2022 рік.

Нагадаємо, логістичний гігант Hegelmann опинився в центрі скандалу з українцем-далекобійником. У грудні бельгійська поліція виявила українця, який провів у своїй вантажівці 17 тижнів без зарплати, маючи лише кредитну картку з кількома десятками євро на рахунку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло