New York Times придбає спортивний сайт The Athletic за $550 млн

New York Times придбає спортивний сайт The Athletic за $550 млн

The Athletic працюватиме як окрема одиниця компанії

New York Times придбає спортивний сайт The Athletic за $550 млн
Фото: REUTERS

Що сталося. The New York Times Co погодилася купити спортивний сайт The Athletic за $550 млн готівкою, оскільки 170-річна газета додає більше цифрового контенту задля залучення передплатників.

Джерело. Про це повідомляє Reuters.

Коментар. «Придбання The Athletic дає нам можливість стати світовим лідером у спортивній журналістиці», – сказала головний виконавчий директор New York Times Мередіт Копіт Левієн.

Що це означає. Reuters пише, що угода демонструє прагнення New York Times до моделі видання на базі підписки зі збільшенням кількості платних читачів за межами основного новинного контенту. 

The New York Times Co завершила третій квартал 2021 року з понад вісьмома млн платних підписок на свої цифрові та друковані продукти. Компанія поставила за мету отримати десять млн передплатників до 2025 року.

The Athletic заснований у 2016 році, мав 1,2 млн передплатників станом на грудень і охоплює понад 200 клубів і команд у США та по всьому світу. 

Деталі. New York Times планує спочатку продавати підписки на The Athletic як окремий продукт і поступово включати їх в ширший пакет.

The Athletic працюватиме як окрема одиниця компанії, а її засновники Алекс Мазер та Адам Гансманн залишаться після придбання.

Бекграунд. Раніше Reuters ввів платний доступ до своїх матеріалів. Підписка на новини коштує $35 на місяць.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло