НКРЕКП позапланово перевірить 13 обленерго через скарги клієнтів

НКРЕКП позапланово перевірить 13 обленерго через скарги клієнтів

Підставою стали численні звернення споживачів про незадовільне надання послуг

НКРЕКП позапланово перевірить 13 обленерго через скарги клієнтів
Фото: pixabay.com

Що сталося. Нацкомісія з регулювання енергоринку та комунальних послуг (НКРЕКП) проведе позапланові виїзні перевірки 13 операторів систем розподілу електроенергії.

Джерело. Про це повідомляє пресслужба НКРЕКП.

Деталі. Зазначається, що підставою для позапланових перевірок стали численні звернення та скарги споживачів про незадовільне надання послуг у сфері електроенергетики.

Зокрема перевірять «ДТЕК Дніпровські електромережі», «ДТЕК Київські регіональні електромережі», «Укрзалізницю», «ДТЕК Одеські електромережі», «Прикарпаттяобленерго», «Рівнеобленерго», «Сумиобленерго», «Черкасиобленерго», «Херсонобленерго», «Запоріжжяобленерго», «Полтаваобленерго», «Чернігівобленерго» та «Харківобленерго». 

У комісії попередили, що й надалі реагуватимуть на всі звернення та скарги споживачів у разі порушення їх законних прав користування послугами.

Бекграунд. Раніше НКРЕКП підвищила тарифи обленерго на 10-20%. У середньому, тариф на розподіл, з урахуванням RAB-стимулювання для споживачів першого класу напруги зріс на 21%, для другого – на 11,5%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло