Суд арештував 100% акцій заводу «Більшовик»

Суд арештував 100% акцій заводу «Більшовик»

ДБР розслідує справу щодо можливого зловживання службових осіб ФДМУ під час приватизації заводу

Суд арештував 100% акцій заводу «Більшовик»
Фото: УНІАН

Що сталося. Слідчий суддя наклав арешт на 100% статутного капіталу «Першого київського машинобудівного заводу» (колишній «Більшовик») з метою збереження речового доказу.

Джерело. Про це повідомляє Державне бюро розслідувань (ДБР).

Деталі. ДБР розслідує кримінальне провадження щодо можливого зловживання службових осіб Фонду держмайна (ФДМУ) під час приватизації «Більшовика».

Наразі слідчі встановлюють усі обставини незаконного відчуження заводу з держвласності за заниженою вартістю. 

Експертиза встановила, що звіт про оцінку майна, який використали для визначення вартості акцій заводу, не відповідає вимогам законодавства. Достовірність оцінки могла через це постраждати.

Бекграунд. «Більшовик» 27 жовтня приватизували за понад 1,4 млрд грн. Переможцем торгів стало ТОВ «Дженерал Коммерс». За даними YouControl, компанія займається неспеціалізованою оптовою торгівлею.

Згодом бізнесмен Василь Хмельницький підтвердив, що він є співінвестором купівлі заводу. Він анонсував появу на місці «Більшовика» інноваційної інфраструктури з мільярдними інвестиціями.

Антимонопольний комітет оголосив про перевірку дотримання конкуренції під час приватизації «Більшовика». Згодом голова ФДМУ Дмитро Сенниченко оголосив про свою відставку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло