Запаси вугілля на складах ТЕС збільшилися на 51% від початку зими

Запаси вугілля на складах ТЕС збільшилися на 51% від початку зими

Вугільні ресурси вперше у цьому опалювальному сезоні перевищили запаси на таку ж дату минулого року

Запаси вугілля на складах ТЕС збільшилися на 51% від початку зими
Фото: energo.dtek.com

Що сталося. З початку зими запаси вугілля на складах теплових електростанцій (ТЕС) та теплоелектроцентраль (ТЕЦ) збільшилися на 51% або на 248 000 тон.

Джерело. Про це повідомляє голова Комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус у своєму телеграм-каналі.

Деталі. 14 січня запаси вугілля на складах ТЕС та ТЕЦ вперше у цьому опалювальному сезоні перевищили запаси вугілля на таку ж дату минулого року.

Так, станом на 14.01.2022 на складах знаходилося 734 100 тон. Рік тому запаси складали 711 100 тон.

За його Геруса, причиною такої динаміки став імпорт вугілля, зокрема морським напрямком: компанія ДТЕК прийняла сім суден, а компанія «Центренерго» – чотири судна із енергетичним вугіллям. Також посприяв імпорт електроенергії та вищий рівень генерації «Енергоатомом», що дозволяло заощаджувати вугілля.

Він додав, що станом на 14 січня у роботі знаходилося 14 із 15 блоків атомних електростанцій (АЕС), які несли навантаження 12 045 МВт. Рік тому у роботі були дев'ять із 15 блоків АЕС, які несли навантаження 9 650 МВт.

Бекграунд. Міністр енергетики Герман Галущенко заявив, що енергосистема України збалансована та має необхідний запас потужності для забезпечення зростання споживання електроенергії в опалювальному сезоні 2021-2022 років.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло