ПриватБанк програв суд щодо відновлення прав власності на готель «Мир»

ПриватБанк програв суд щодо відновлення прав власності на готель «Мир»

Банк планує оскаржувати рішення у Верховному суді

ПриватБанк програв суд щодо відновлення прав власності на готель 	«Мир»
Фото: booking.com

Що сталося. Північний апеляційний госпсуд відмовив ПриватБанку у задоволенні апеляційної скарги щодо скасування права власності банку на київський готель «Мир».

Джерело. Про це повідомляє пресслужба банку.

Деталі. Банк планує оскаржувати зазначені судові рішення у касаційному порядку у Верховному суді, який вдруге переглядатиме рішення Північного апеляційного госпсуду у цій справі.

У ПриватБанку зазначили, що рішення судів попередніх інстанцій прийняті на користь компаній, ймовірно, пов'язаних з одним із колишніх власників банку – Геннадієм Боголюбовим. Ці компанії, як випливає з відомостей на сайті Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей, вже отримали ліцензію на розміщення казино у готелі «Мир».

У держбанку стверджують, що під час розгляду цієї судової справи для ускладнення повернення майна готелю «Мир» у власність ПриватБанку, будівлю готелю продали компанії, ймовірно пов'язаній з одним з ексвласників банку, та поділили на декілька самостійних об'єктів.

Бекграунд. У січні 2021 року Верховний Суд скасував рішення першої та апеляційної інстанцій про визнання недійсним договору іпотеки та позбавлення права власності «ПриватБанку» на київський готель «Мир» та передав справу на новий розгляд до суду першої інстанції.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло