Верховний Суд скасував попередні судові рішення, які позбавляли «ПриватБанк» права власності на готель «Мир»
Готель як заставне майно перейшов у власність банку ще до його націоналізації

Верховний Суд скасував судові рішення першої та апеляційної інстанцій про визнання недійсним договору іпотеки та позбавлення права власності «ПриватБанку» на київський готель «Мир». Про це повідомляє пресслужба банку.
Суд дійшов висновку про наявність підстав для скасування судових рішень першої та апеляційної інстанцій із передачею справи на новий розгляд до суду першої інстанції.
Таким чином держбанку вдалося отримати перемогу в боротьбі за майно, яке було передане на баланс «ПриватБанку» до його націоналізації.
До націоналізації «ПриватБанку» в серпні 2016 року шляхом переходу права власності на заставне майно (готель «Мир», м. Київ, проспект Голосіївський, буд. 70) до «ПриватБанку» згідно з договором іпотеки, укладеним з ТОВ «Ардена», була погашена частина кредиту ТОВ «АЕФ» за валютною кредитною угодою від 2013 року на майже $18 млн.
Раніше суд позбавив «ПриватБанк» права власності на одну з будівель головного офісу у Дніпрі.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].