В Австрії вакциновані громадяни зможуть виграти в лотерею 1500 євро

В Австрії вакциновані громадяни зможуть виграти в лотерею 1500 євро

Влада так планує підтримати малий бізнес країни, який значно постраждав через пандемію

В Австрії вакциновані громадяни зможуть виграти в лотерею 1500 євро
фото DR

Уряд Австрії домовився з партією соціал-демократів про проведення лотереї для громадян, які вакцинувалися. В акції можна буде виграти до трьох ваучерів на 500 євро кожному, пише Інтерфаксз посиланням на Krone. Про лотерею 20 січня оголосив канцлер країни Карл Нехаммер.

Розіграш призів та інші заходи щодо стимулювання вакцинації парламент цього ж дня розгляне в одному пакеті із законопроектом про обов'язкову вакцинацію від COVID-19, яка почнеться вже з лютого.

Можливість брати участь у лотереї отримають усі, хто внесений до електронного реєстру вакцинованих, у тому числі ті, що отримали тільки першу дозу вакцини. Шанс на виграш матиме кожен десятий. Розіграші будуть проводитись у фіксовані дні з телетрансляцією з 15 березня до кінця грудня.

Отоварити ваучери можна буде у роздрібних магазинах, громадському харчуванні, культурних та спортивних установах, а також у готелях в Австрії. Влада таким чином планує підтримати малий бізнес країни, який значно постраждав через пандемію.

Крім того, уряд пообіцяв місцевим муніципалітетам субсидії, розмір яких залежатиме від рівня вакцинації.

Загалом на програму стимулювання вакцинації буде виділено близько 1,4 млрд євро, пише Krone.

Тим часом у китайському місті влада виплатить по $1500 кожному, в кого виявлять коронавірус.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло