TikTok почав тестувати платні підписки

TikTok почав тестувати платні підписки

Instagram також повідомила про початок тестування платних підписок

TikTok почав тестувати платні підписки
фото DR

Слідом за Instagram популярний відеосервіс TikTok повідомив про початок тестування платних підписок. Компанія підтвердила, що працює над новою можливістю монетизації контенту на платформі, однак відмовилася розкрити подробиці про нововведення, пише 9to5Mac.

«TikTok тестує ідею, яка полягає в тому, щоб дозволити користувачам платформи стягувати плату за передплату на свій контент», – повідомив представник відеосервісу, однак відмовився докладно розповідати про те, як саме проходить тестування, і яким чином будуть реалізовані платні підписки.

Цікаво буде подивитися, як TikTok реалізує цю функцію, враховуючи алгоритм рекомендацій сторінки «Для вас» – цей алгоритм надає користувачам контент, не вимагаючи від них підписки на будь-яких конкретних авторів.

Коли TikTok розширить тестування платних підписок або надасть доступ до нової можливості всім користувачам, поки що невідомо.

Один із головних конкурентів TikTok, соцмережа Instagram, учора також повідомила про початок тестування платних підписок. Користувачі отримають можливість публікувати платні історії та проводити прямі трансляції для тих, хто сплатив доступ до ексклюзивного контенту, який публікується на їхній сторінці.

Крім того, сьогодні Instagram оголосила, що запозичена у TikTok функція Remix, яка дозволяє створювати спільні відео, тепер доступна не тільки для Reels, а для всіх відео на платформі.

Нова можливість починає впроваджуватися відсьогодні, проте для її повноцінного розгортання може знадобитися якийсь час.

Нагадаємо, найбагатші блогери з TikTok заробили за рік більше, ніж глави Starbucks, McDonald's та ін.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло