Кількість нових підписників Netflix зменшується, акції падають на тлі поганого звіту

Кількість нових підписників Netflix зменшується, акції падають на тлі поганого звіту

До 2026 року Disney+ обжене Netflix за кількістю платних підписників, кажуть аналітики

Кількість нових підписників Netflix зменшується, акції падають на тлі поганого звіту
фото Pixaby

У п'ятницю, 21 січня, акції стрімінгової платформи Netflix впали майже на 20% – до $409 за папір – після публікації звіту за 2021 рік. Компанія прогнозує уповільнення зростання кількості підписників: у I кварталі 2022 року їх кількість збільшиться лише на 2,5 млн порівняно з 4 млн роком раніше. Аналітики очікували, що цей показник досягне 6,93 млн, пише CNBC, на яке посилається Forbes.

У Netflix розповіли, що однією з причин зниження кількості підписників стала посилена конкуренція з боку інших компаній, хоча в 2019 році компанія заявляла, що такі гравці, як Apple або Disney, не вплинуть на її бізнес.

У жовтні 2021 року аналітики Digital TV Research зазначили, що до 2026 року Disney+ обжене Netflix за кількістю платних підписників (у них буде 284,2 млн і 270,7 млн відповідно).

«Коли справа доходить до розваг, споживачі завжди мали великий вибір – конкуренція за останній рік тільки посилилася, оскільки компанії по всьому світу розвивають власні стрімінгові сервіси», – йдеться у листі Netflix для акціонерів.

Хоча ця конкуренція може вплинути на зростання сервісу, Netflix продовжує зростати у всіх регіонах та країнах, у яких запускаються проекти інших компаній, випливає зі звітності.

Наприкінці 2021 року Netflix випустила нові сезони «Відьмака», «Паперового будинку», розпочала прокат нових серіалів «Прибиральниця» та «В ім'я помсти», а також кількох фільмів власного виробництва, які отримали відгук та позитивні оцінки. Проте це все одно не допомагає подолати уповільнення темпів зростання кількості підписників

За підсумками 2021 року виторг компанії склав $29,7 млрд, що на 19,3% вище, ніж роком раніше. Операційний прибуток зріс рік до року на 34,8% і досяг $6,2 млрд.

Нагадаємо, Міністерство культури України звернеться до Netflix зі скаргою на образ українки в одному з серіалів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло