«ДТЕК» законтрактував ще чотири судна американського вугілля

«ДТЕК» законтрактував ще чотири судна американського вугілля

Нові поставки колумбійського вугілля прибудуть з США у лютому-березні

«ДТЕК» законтрактував ще чотири судна американського вугілля
Фото: ukrinform.ua

Що сталося. «ДТЕК» домовився про додаткові чотири судна класу «Панамакс» з імпортним паливом. Нові поставки колумбійського вугілля прибудуть з США до України протягом лютого-березня.

Джерело. Про це повідомляє пресслужба «ДТЕК».

Що це означає. Зазначається, що таким чином на сьогодні загальна кількість поставок компанією морем збільшиться до 13 суден, а обсяг імпортного вугілля – до 858 000 тонн.

Деталі. Вугілля з додаткових «Панамаксів» поповнить склади українських теплоелектростанцій (ТЕС).

Коментар. «Вкотре наголошу, імпорт вугілля є тимчасовим заходом. Він дозволяє покрити його дефіцит через максимальне навантаження на наші ТЕС. Проте, у наших пріоритетах залишається власний видобуток», – прокоментував гендиректор «ДТЕК Енерго» Ільдар Салєєв.

Бекграунд. На сьогодні «ДТЕК» привіз в Україну дев'ять суднових поставок з імпортним вугіллям. Перше судно, законтрактоване компанією для потреб державних ТЕС «Центренерго», прибуло в Україну 20 листопада. 

Упродовж вересня-грудня 2021 року імпортували 880 000 тонн вугілля. На сьогодні обсяги законтрактованого імпортного палива перевищили 1,3 млн тонн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло