Компанія «ТитанЕра» запускає лінію 3D-друку на пілотному заводі у Новомосковську

Компанія «ТитанЕра» запускає лінію 3D-друку на пілотному заводі у Новомосковську

3D-друк доповнив лінійку інших технологій порошкового пресування та прокату компанії

Компанія «ТитанЕра» запускає лінію 3D-друку на пілотному заводі у Новомосковську
Фото: istockphoto.com

Що сталося. Компанія «ТитанЕра» продовжує комплектувати пілотний завод з виготовлення титанового порошку та кінцевих виробів. У січні на заводі встановили перший принтер для 3D-друку марки Alfa-150 D української компанії «Адитивні лазерні технології України». 

Джерело. Про це йшлося в пресрелізі компанії.

Деталі. Згідно з повідомленням, «ТитанЕра» успішно надрукувала тестовий виріб та приватне замовлення медичного призначення.

Зазначається, що в першій ітерації компанія використала класичний титановий порошок. Наразі проводяться тести власного «зеленого» титанового порошку для старту виробництва.

Крім того, 3D-друк доповнив лінійку інших технологій порошкового пресування та прокату компанії.

Коментар. Генеральний директор «ТитанЕра» Андрій Бродський розповів:

«Розширюючи спектр методів виготовлення кінцевих продуктів, ми отримуємо масив даних, що дозволяє нам бути гнучкими та працювати з будь-якими сферами використання титану. Світова кон'юнктура примушує нас звернути більше уваги на роботу з клієнтами в оборонній та космічній сферах».

Сторона. «ТитанЕра» – українська компанія, що базується на 11-річному досвіді команди компанії «Велта». «ТитанЕра» перша у світі будує пілотний завод з виробництва кінцевих титанових продуктів, оминаючи стадію титанової губки, та спирається на власну запатентовану технологію TitanЕra Process, яка дозволяє отримувати титан швидше, зі значно меншим споживанням енергії, без токсичних відходів та викидів.

Бекграунд. Раніше Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості повідомляло, що Кабінет Міністрів планує схвалити Стратегію розвитку титанової галузі. 

Нагадаємо, що Mind писав, чи стане політичної волі зупинити деіндустріалізацію країни, і в чому Україна обійшла південнокорейських винахідників.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло