Чотири європейські авіакомпанії відмовилися від нічної стоянки в Києві через політичну напругу

Чотири європейські авіакомпанії відмовилися від нічної стоянки в Києві через політичну напругу

Авіакомпанії змінили графік польотів до української столиці

Чотири європейські авіакомпанії відмовилися від нічної стоянки в Києві через політичну напругу
Фото: pixabay.com

Що сталося. Німецька авіакомпанія Lufthansa почала переносити вильоти рейсів до Києва на тлі загострення політичної ситуації та інформації про можливе вторгнення Росії на територію України. Невдовзі швейцарська Swiss, австрійська Austrian Airlines та нідерландська KLM теж відмовилися від нічної стоянки.

Джерело. Про це повідомляє Avianews.

Деталі. За даними онлайн-радару flightradar24, авіакомпанії змінили графік польотів до української столиці так, щоб їхні літаки та екіпажі не залишалися на ніч в Україні.

Співробітники Lufthansa пояснили пасажирам зміну графіка польотів тим, що авіакомпанія не може залишати літаки та екіпажі на ніч в Україні через політичну напругу.

Зокрема, виліт рейсу LH 2544 Мюнхен-Київ змістили з вечора 21 та 22 січня на ранок 22 та 23 січня відповідно.

23 січня Austrian Airlines виконала за розкладом вечірній рейс OS 667 Відень-Київ. Проте замість нічної стоянки в аеропорту Бориспіль літак одразу повернувся до Австрії спеціальним рейсом OS 1402, хоча вранці авіалайнер мав доставити пасажирів з Києва до Відня регулярним рейсом OS 668. Натомість авіакомпанія скасувала цей переліт.

Крім того, Swiss 23 січня відмовилася від вечірнього вильоту рейсу LX 2290 із Цюриха до Києва. Натомість авіакомпанія відправила літак до Києва спеціальним рейсом LX7390 вранці, 24 січня, щоб забрати пасажирів і відразу повернутися.

За даними онлайн-радару, рейси KLM з номером KL 1387 з Амстердама до Києва скасовують з 22 січня. Вони також передбачали нічну стоянку в Україні із ранковим вильотом назад. 

Бекграунд. Раніше авіакомпанія Air Ocean призупинила усі польоти в Україні через затримку постачання повітряних суден та необхідність проведення планового технічного обслуговування літаків, що наразі експлуатуються.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло