Франція анонсувала нову зустріч «коаліції охочих» стосовно допомоги Україні
Саміт пройде у Лондоні 24 жовтня

У Лондоні відбудеться нова зустріч «коаліції охочих» – країн, які готові взяти участь у допомозі Києву та припускають, що можуть відправити свої війська для участі у миротворчій місії на території України.
Як заявив президент країни Еммануель Макрон, вона відбудеться найближчої п'ятниці, 24 жовтня.
Як очікується, президент України Володимир Зеленський візьме участь у саміті у онлайн-форматі.
«Ми продовжуємо йти вперед разом з Україною, яка хоробро чинить опір. Не слід піддаватися поточним кампаніям з дезінформації – Україна продовжує чинити опір з великою мужністю», – заявив президент Франції.
«Коаліція охочих» збереться на тлі можливого саміту у Будапешті за участю Дональда Трампа та путіна. Як заявили в москві та Вашингтоні, він може відбутися найближчими тижнями, при цьому точну дату досі не затверджено.
Бекграунд. Нагадаємо, коментуючи інформацію про майбутню зустріч Трампа і путіна, Макрон зазначив, що «з того моменту, як путін і Трамп почнуть обговорювати Україну, за столом мають бути українці».
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].