Регіональні відділення Фонду держмайна перевірили використання лише 9% майна за рік

Регіональні відділення Фонду держмайна перевірили використання лише 9% майна за рік

Голова ФДМУ вважає, що 15% держмайна використовують неправомірно

Регіональні відділення Фонду держмайна перевірили використання лише 9% майна за рік
Дмитро Сенниченко
Фото: Олександр Задніпряний/Mind

Що сталося. Голова Фонду держмайна України (ФДМ) Дмитро Сенниченко заявив, що регіональні відділення за рік зробили перевірку використання лише 9% майна. 

Джерело. Про це голова Фонду держмайна розповів в інтерв'ю Mind.

Деталі. За словами Сенниченка, це дало репрезентативне розуміння, що 15% держмайна використовують неправомірно (зокрема, здається в тіньову оренду) або не використовують.

Сенниченко зазначив, що наразі ФДМУ доформує перелік всіх відомчих об'єктів і подасть його до уряду. Наприклад, готель «Моряк» Мінінфраструктури (6900 кв. м на березі моря), який не працює з 2020 року.

Коментар. «Мінінфраструктури, до речі, не чіпляється за непрофільні активи. Тут наявна політична воля керівництва. У Пенсійного фонду є будівля в стилі бароко на центральній площі Чернівців. У Міноборони – збиткові готелі «Власта» у Львові (8000 кв. м) і «Братислава» у Кривому Розі. У ДФС – готельно-рекреаційний центр управляє гірськолижним курортом», – додав Сенниченко.

Бекграунд. Раніше Mind писав, як ФДМУ та Міноборони змагаються за готелі, і хто має більше шансів слушно розпорядитися непрофільними активами – Дмитро Сенниченко чи Андрій Таран.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло