Холдинг емоцій !FEST закрив мережу магазинів «Два кроки від хати»

Холдинг емоцій !FEST закрив мережу магазинів «Два кроки від хати»

Натомість відкриють мережу супермаркетів «Рукавичка» у першому кварталі 2022 року

Холдинг емоцій !FEST закрив мережу магазинів 	«Два кроки від хати»
Фото: facebook.com/dvakroky/

Що сталося. Холдинг емоцій !FEST зупинив проєкт з розвитку магазинів біля будинку «Два кроки від хати».

Джерело. Про це повідомив співзасновник холдингу Андрій Худо, передає НВ Бізнес.

Деталі. «Ми призупиняємо проєкт по придомних (біля дому – Mind) магазинах. Бренд «Два кроки» поки ставимо на стенд-бай. Основна причина – непрофільний актив холдингу і відсутність фокусу менеджменту на цьому ритейловому проєкті», – розповів Худо.

За даними порталу RAU, на місці всіх шести магазинів «Два кроки від хати» у Львові відкриють супермаркети «Рукавичка», які розпочнуть роботу у першому кварталі 2022 року.

Коментар. Директор дослідницької компанії GT Partners Ukraine Ігор Гугля вважає відкриття своїх магазинів на місці об'єктів «Два кроки від хати» логічним кроком з боку компанії Львівхолод (яка управляє мережею «Рукавичка»).

«Львів – один з епіцентрів розвитку сучасного ритейлу формату convenience (магазини біля дому – Mind) в Україні. У цьому концепті в місті також активно розвиваються мережі «Близенько», «Сім23» та «Свій маркет», і за найбільш ласі локації між ними йде запекла боротьба», – додав Гугля.

Сторона. «Ми припиняємо роботу проєкту «Два кроки від хати» на всіх локаціях. Це не означає, що ми закрили проєкт зовсім – тож слідкуйте за новинами. В той час, хочемо більше зосередитись над роботою в інших проєктах, щоб ставати кращими», – йдеться на сайті мережі крамниць.

Бекграунд. Нагадаємо, що продажі магазинів у сфері ритейлу скоротилися на 70% від початку введення карантинних обмежень.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло