Німеччина вимагає обмеження санкцій проти енергосектору РФ

Німеччина вимагає обмеження санкцій проти енергосектору РФ

Виняток може стати частиною остаточного пакета санкцій, погодженого зі США

Німеччина вимагає обмеження санкцій проти енергосектору РФ
Фото: pixabay.com

Що сталося. Німеччина наполягає не включати до пакета можливих санкцій проти Росії обмеження для енергетичного сектору.

Джерело. Про це повідомляє Bloomberg.

В одному з опрацьованих документів йдеться про те, що Німеччина стурбована тим, що постачання енергії в Європу можуть опинитися під загрозою.

За словами чиновника-співрозмовника Bloomberg, цей виняток, ймовірно, може стати частиною остаточного пакета санкцій проти РФ, погодженого зі США.

Водночас такий виняток з санкцій не перешкоджатиме можливим заходам проти газопроводу «Північний потік – 2».

Зазначається, що кілька інших великих європейських країн теж заявили про необхідність винятків в обговорюваних санкціях і наполягали на перехідних періодах перш ніж обмеження повноцінно набудуть чинності. Пропонується зробити винятки для деяких банків, угод, пов'язаних з енергетикою та контрактів, що існують.

Бекграунд. Напруга у відносинах між Німеччиною та Україною почала зростати відтоді як Німеччина заборонила своїй союзниці з НАТО Естонії постачати Україні озброєння, які мають німецьке походження.

Крім того, європейський дипломат на умовах анонімності заявив, що саме Німеччина добилася того, щоб Росію не відключали від SWIFT

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло