Розробник аеротаксі Wisk залучив $450 млн фінансування від Boeing

Розробник аеротаксі Wisk залучив $450 млн фінансування від Boeing

Наразі це один з найбільш профінансових стартапів у галузі

Розробник аеротаксі Wisk залучив $450 млн фінансування від Boeing
Фото: pixabay.com

Що сталося. Стартап Wisk, що займається розробкою автономних електричних аеротаксі, залучив новий раунд фінансування – $450 млн від Boeing.

Джерело. Про це повідомляє The Verge.

Що це означає. Наразі це один з найбільш профінансових стартапів у цій сфері.

Деталі. Кошти, залучені від інвестицій, спрямують на збільшення штату працівників (зараз у проєкті 350 людей) та на створення серійного виробництва так, щоб за п'ять років Wisk міг стати комерційним оператором на ринку аеротаксі.

Головна перепона зараз – регулятори в США. Держава має дати дозвіл на виконання польотів та сертифікувати новий транспорт. The Verge пише, що на це може піти до п'яти років.

Wisk планує перевозити 14 млн людей на 20 найбільших ринках щорічно. Команда Wisk вже веде переговори з деякими країнами й містами про запуск сервісу на їх території. 

Бекграунд. Окрім того, раніше Boeing здійснив перший пасажирський рейс з одним із двигунів, який працював на екопаливі. Випробування літаків на повністю екологічному пальному розпочнуться 2022 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло