Boeing повідомила про збиток у 4 кварталі через затримки поставок 787 Dreamliner

Boeing повідомила про збиток у 4 кварталі через затримки поставок 787 Dreamliner

Поставки літаків 787 залишаться замороженими приблизно до квітня

Boeing повідомила про збиток у 4 кварталі через затримки поставок 787 Dreamliner
фото DR

Американська компанія Boeing Co повідомила в середу про збиток у розмірі $3,5 млрд в четвертому кварталі через довші, ніж очікувалося, затримки поставок літака 787 Dreamliner, передає Reuters.

На тлі цієї новини акції компанії знизилися на 0,3% під час позабіржових торгів.

Тиждень тому Reuters повідомив, що поставки літаків 787, як очікується, залишаться замороженими приблизно до квітня, оскільки регулюючі органи США вивчають можливі дефекти під час виробництва літаків.

Boeing повідомила про базовий операційний збиток у розмірі $4,54 млрд в четвертому кварталі, що закінчився 31 грудня, порівняно зі збитком у $8,38 млрд роком раніше, коли компанія оголосила про збиток $6,5 млрд через затримки в програмі 777X .

Попри це Boeing прозвітувала про позитивний грошовий потік у четвертому кварталі, що стало першим позитивним результатом за квартал з початку 2019 року.

Також повідомлялося, що глава Emirates критикує Boeing за проблеми з поставками моделі 777X. Зазначалося, що безлад навколо 777X став прямим результатом попередніх недоліків, що призвели до кризи MAX.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло