Рада провалила звільнення Сенниченка з посади голови Фонду держмайна

Рада провалила звільнення Сенниченка з посади голови Фонду держмайна

Для ухвалення рішення не вистачило трьох голосів

Рада провалила звільнення Сенниченка з посади голови Фонду держмайна
Дмитро Сенниченко
Фото: Олександр Задніпряний/Mind

Що сталося. Верховна Рада (ВР) не змогла звільнити очільника Фонду держмайна (ФДМ) Дмитра Сенниченка з посади. «За» звільнення проголосували 223 народних депутати за необхідних 226 голосів для ухвалення позитивного рішення.

Джерело. Про це йшлося на пленарному засіданні Ради.

Деталі. Народні депутати зазначили, що перед звільненням представники виконавчої влади мають звітувати про свою роботу. Оскільки Сенниченко був відсутній у сесійній залі, нардепи вирішили перенести розгляд питання.

Після голосування народний депутат Сергій Власенко заявив, що під час голосування у трьох народних депутатів фракції «Батьківщина» не спрацювали кнопки – вони голосували, а система показала, що ні. За його словами, проголосувати не змогли Сергій Євтушок, Володимир Кабаченко та Іван Крулько.

Бекграунд. Сенниченко обіймав посаду голови ФДМ з 19 вересня 2019 року. Заяву про звільнення за власним бажанням він написав 16 листопада 2021 року.

В інтерв'ю Mind Сенниченко розповів, чи хотів б залишитися на посаді, чим планує займатися надалі, якщо депутати задовольнять подання про звільнення, та дав декілька порад своєму наступнику.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло