Apple скоро представить функцію для використання iPhone як платіжного терміналу – Bloomberg

Apple скоро представить функцію для використання iPhone як платіжного терміналу – Bloomberg

Компанія планує додати функцію на iPhone у найближчі місяці

Apple скоро представить функцію для використання iPhone як платіжного терміналу – Bloomberg
фото Shutterstock

Компанія Apple готується до запуску у своїх iPhone функції прийому безконтактних платежів із банківських карток, повідомляє Bloomberg.

Наділення смартфона функцією терміналу дозволить корпорації конкурувати з великим американським розробником пристроїв для прийому та обробки електронних платежів Square екс-глави Twitter Джека Дорсі.

За словами джерел агентства, над функцією перетворення iPhone на платіжний термінал Apple працює з 2020 року – саме для її впровадження компанія придбала канадський стартап Mobeewave за $100 млн.

Технологія Mobeewave дозволяє використовувати смартфон для обробки платежу: система не вимагає додаткового апаратного забезпечення, крім чипа Near Field Communications (NFC), який вже є у iPhone для функції Apple Pay.

Зважаючи на все, він же буде задіяний і в новій технології, пише Bloomberg. Поки що невідомо, чи стане нова опція частиною Apple Pay, чи компанія запустить її як окрему платіжну систему.

Початок оновлення операційної системи iOS для впровадження нової функції очікується найближчими місяцями. Bloomberg зазначає, що незабаром компанія випустить першу бета-версію iOS 15.4, а остаточний реліз, найімовірніше, відбудеться навесні.

Зараз iPhone може приймати безконтактні платежі за допомогою додаткових терміналів, які підключаються до смартфону через Bluetooth – на цьому ринку домінує технологія компанії Square, заснованої Джеком Дорсі. Як зазначає агентство, нова функція дозволить Apple стати повноцінним конкурентом.

Першою використовувати технології Mobeewave для прийому платежів стала Samsung. Компанія активно підтримувала стартап до його угоди з Apple і анонсувала запуск функції ще в 2019 році.

Нагадаємо, Apple штрафуватимуть на 5 млн євро щотижня за перешкоджання оплати в інших платіжних системах.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло