Промвиробництво зросло на 1,1% у 2021 році після спаду на 5,2% у 2020 – Держстат

Промвиробництво зросло на 1,1% у 2021 році після спаду на 5,2% у 2020 – Держстат

Промислове виробництво скоротилося на 1% у грудні 2021 року проти цього періоду торік

Промвиробництво зросло на 1,1% у 2021 році після спаду на 5,2% у 2020 – Держстат
Фото: business.ua

Що сталося. Промислове виробництво в Україні у 2021 році зросло на 1,1%, тоді як у 2020 році було зафіксовано спад на 5,2%.

Джерело. Про це йдеться у даних Державної служби статистики (Держстат), передає «Інтерфакс-Україна».

Деталі. Зазначається, що у грудні 2021 року проти цього періоду торік промислове виробництво скоротилося на 1%. Спад промвиробництва з корекцією на ефект календарних днів у грудні 2021 року становить 1,4%.

За даними відомства, зростання промислового виробництва у грудні становить 1,1% до попереднього місяця, тоді як з урахуванням сезонного коригування зафіксували спад промвиробництва на 0,2%.

Зростання у переробній промисловості становить 0,9% у грудні 2021 року до грудня 2020 року. У добувній промисловості та розробці кар'єрів промислове виробництво скоротилося на 0,7%, а у постачанні електроенергії, газу, пари та кондиціонованого повітря спад промвиробництва становить 8,3%.

Загалом за минулий рік у переробній промисловості зафіксували зростання виробництва на 1,5%, у добувній промисловості та розробці кар'єрів – 0,9%, а у постачанні електроенергії, газу, пари та кондиціонованого повітря – спад на 0,1%.

Бекграунд. Нагадаємо, що промислове виробництво в Україні у листопаді зросло на 0,4% у річному вимірі після зростання на 1,4% у жовтні та падіння на 0,7% у вересні.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло