Dolce & Gabbana відмовиться від використання натурального хутра вже цього року

Dolce & Gabbana відмовиться від використання натурального хутра вже цього року

Раніше аналогічне рішення ухвалили такі люксові бренди, як Gucci, Prada та Versace

Dolce & Gabbana відмовиться від використання натурального хутра вже цього року
фото DR

Італійський люксовий бренд Dolce & Gabbana припинить використовувати натуральне хутро у всіх своїх колекціях з цього року, йдеться у спільній заяві модного дому з асоціацією із захисту прав тварин Humane Society International. Бренд перейде на одяг та аксесуари з екологічного хутра, пише Forbes.

«Dolce & Gabbana працює над створенням стійкого майбутнього, яке не передбачає використання хутра тварин», – наводяться в заяві слова директора з маркетингу Dolce & Gabbana Феделе Усаї.

За його словами, надалі компанія впроваджуватиме інноваційні матеріали в колекції та виробничі підходи з урахуванням їхнього впливу на екологію.

Dolce & Gabbana приєдналася до списку люксових брендів, які перестали використовувати хутро тварин у своїх колекціях, включаючи Armani, Gucci, Prada і Versace, йдеться на сайті зоозахисників. Вибір на користь штучного хутра зробили також Burberry та Chanel.

Крім цього, наприкінці 2021 року влада Італії офіційно заборонила розведення хутрових звірів для отримання хутра по всій країні.

Також стало відомо, що  у Франції заборонили розведення тварин заради хутра.

А журнал Elle відмовився від зображень хутра тварин на своїх сторінках, заявивши, що хутро сьогодні вважається застарілим і немодним.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло