НКЦПФР видала першу ліцензію центрального контрагента «Розрахунковому центру»

НКЦПФР видала першу ліцензію центрального контрагента «Розрахунковому центру»

Наявність ліцензії надає можливість запуску на майданчиках ринку капіталу валютного свопу

НКЦПФР видала першу ліцензію центрального контрагента 	«Розрахунковому центру»
Фото: finbalance.com

Що сталося. Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку видала першу ліцензію на провадження клірингової діяльності центрального контрагента ПАТ «Розрахунковий центр з обслуговування договорів на фінансових ринках».

Джерело. Про це повідомляє пресслужба комісії.

Що це означає. «Наявність відповідної ліцензії  Центрального контрагента надає можливість запуску на організованих майданчиках ринку капіталу нового фінансового інструменту – валютного свопу, що в свою чергу дасть додатковий механізм для кредитування та можливість хеджування ризиків», – зазначив член комісії Іраклій Барамія.

Деталі. Згідно з повідомленням, разом з видачею ліцензії Комісія зареєструвала нову редакцію Правил провадження клірингової діяльності ПАТ «Розрахунковий центр з обслуговування договорів на фінансових ринках».

Бекграунд. Нагадаємо, що товарну ліцензію отримала ще одна українська біржа. ПрАт «УМВБ» пройшла процес трансформації своєї структури.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло