Німецький автовиробник Daimler змінив назву на Mercedes-Benz Group
Емблемою залишиться традиційна трипроменева зірка

Німецький виробник автомобілів Daimler AG сьогодні офіційно перейменований у Mercedes-Benz Group AG.
Усередині компанії перейменування було завершено вже в суботу – рівно 136 років після того, як 29 січня 1886 піонер автомобілебудування Карл Бенц запатентував винайдений ним перший у світі автомобіль з двигуном внутрішнього згоряння, йдеться в заяві компанії.
Як передає Deutsche Welle, ребрендінг став логічним завершенням масштабної корпоративної реструктуризації, яка розпочалася наприкінці 2021 року з виділення вантажного підрозділу Daimler Truck в окрему компанію.
Відтоді є дві окремі компанії, кожна з яких котирується на фондовій біржі. В даний час Mercedes-Benz зосередився на виробництві легкових автомобілів та мінівенів.
Як заявив голова правління корпорації Ола Келленіус минулого тижня, в якості логотипу компанії буде використовуватися традиційна емблема з трипроменевою зіркою.
«Ми бачимо, що за останні 12-18 місяців увага до Mercedes зросла», – підсумував глава правління.
Заявлена ним мета – зробити Mercedes-Benz люксовим брендом. Згідно з наданою ним інформацією, сьогодні змінена назва має бути внесена до торгового регістру.
За словами Келленіуса, у майбутньому бізнес Mercedes-Benz буде орієнтований на електромобілі. Якщо «дозволять ринкові умови», штутгартський концерн має намір повністю перейти на їхнє виробництво вже до кінця поточного десятиліття.
За оцінками експертів, Mercedes-Benz – один із найдорожчих автобрендів світу. Минулого року, наприклад, американська консалтингова фірма Interbrand оцінила його у $51 млрд (близько 45,7 млрд євро). У даному сегменті його обходить лише японська Toyota.
Як повідомлялося, Mercedes-Benz отримав дозвіл їздити на автопілоті в Німеччині першим за Tesla.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].