Samsung в усіх майбутніх смартфонах буде використовувати пластик із рибальських сіток

Samsung в усіх майбутніх смартфонах буде використовувати пластик із рибальських сіток

Як заявили в компанії, це лише перший крок у боротьбі проти кліматичних змін

Samsung в усіх майбутніх смартфонах буде використовувати пластик із рибальських сіток
фото DR

Південнокорейська Samsung оголосила про плани використовувати пластик з виловлених із океану риболовецьких сіток у всіх моделях пристроїв, починаючи з нових смартфонів Galaxy 2022, які представлять 9 лютого на заході Unpacked, пише TJournal.

Як повідомляється на сайті, компанія розробила новий матеріал із цього пластику, що спрямовано «на мінімізацію нашого впливу на довкілля та сприяння формуванню стійкішого способу життя».

У Samsung зазначили, що кожного року в океан викидають 640 000  тонн рибальських сіток, які пошкоджують корали та природні житла морських тварин, а також потрапляють у людську їжу. Тому збирання та переробка такого пластику важливі для «підтримання чистоти наших океанів, а також збереження планети та нашого колективного майбутнього».

За заявою компанії, приймаючи це рішення, Samsung демонструє, як «кожен може за допомогою мінімальних зусиль зробити більше для збереження планети».

Також наголошується, що використання переробленого пластику при виробництві смартфонів позитивно позначиться на користувачах Galaxy. Компанія заявила, що у майбутньому планує впроваджувати й інші екологічні рішення.

«Це технологічне досягнення показує досягнення шляху компанії з реалізації відчутних екологічних процесів і захисту планети майбутніх поколінь. Переробка пластику з океану – це лише перший крок у нашій колективній місії щодо подолання кліматичної кризи», – заявили в Samsung.

Нагадаємо, Microsoft представила комп’ютерну мишу, зроблену з виловленого в океані пластику.

Тим часом іспанські вчені розробили екологічний матеріал, який може замінити рибальські сіті.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло