В Канаді влада хоче розігнати протести далекобійників силою, оскільки страждає автопром

В Канаді влада хоче розігнати протести далекобійників силою, оскільки страждає автопром

Суд розглядає рішення про звільнення важливого дорожного переходу між США і Канадою

В Канаді влада хоче розігнати протести далекобійників силою, оскільки страждає автопром
фото https://nashvancouver.com/

Суд канадської провінції Онтаріо на центральному сході країни винесе рішення щодо силового розгону протестів далекобійників, оскільки через заблоковані дороги страждає автомобільний сектор економіки, передає Wall Street Journal.

Верховний суд Онтаріо розгляне клопотання канадського міста Віндзор про видачу ухвали суду про примусове звільнення найважливішого дорожнього переходу між США та Канадою від протестуючих далекобійників.

Амбасадорський міст був заблокований протягом чотирьох днів далекобійниками, які протестують проти політики уряду щодо обовʼязкової вакцинації та носіння масок.

Через блокаду було порушено потік торгівлі, що стало загрозою для ланцюжка поставок автозапчастин і комплектуючих, яку відчувають, зокрема, автовиробники з Детройту.

Закриття мосту вже змусило компанію Ford Motor  скоротити виробництво на заводі з виробництва двигунів у Віндзорі та на заводі з виробництва позашляховиків в Оквіллі, на захід від Торонто, повідомила компанія.

Раніше ми повідомляли, що столицю Канади перекрили вантажівками далекобійники на знак протесту проти вакцинації.

Більше про це – в матеріалі Mind «Клаксон протесту: як канадські «конвої свободи» охоплюють світ».

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло