Уряд виділяє майже 17 млрд грн для гарантування безпеки польотів в Україні

Уряд виділяє майже 17 млрд грн для гарантування безпеки польотів в Україні

Суму виділять Міністерству інфраструктури у якості гарантійного фонду

Уряд виділяє майже 17 млрд грн для гарантування безпеки польотів в Україні
Прем'єр-міністр Денис Шмигаль
Фото: телеграм-канал Дениса Шмигаля

Що сталося. Уряд виділяє 16,6 млрд грн для гарантування безпеки польотів в Україні для страхових та лізингових компаній.

Джерело. Про це йшлося на позачерговому засіданні уряду, де ухвалили зміни до використання коштів резервного фонду держбюджету, передає прем'єр-міністр Денис Шмигаль. 

Що це означає. Він зазначив, що це рішення дозволить стабілізувати ситуацію на ринку пасажирських авіаперевезень та гарантуватиме повернення в Україну наших громадян, що зараз перебувають за кордоном.

Деталі. Згідно з розпорядженням, суму виділять Міністерству інфраструктури у якості гарантійного фонду для польотів в Україну. Цей фонд діятиме з 14 лютого до моменту ослаблення зовнішньої загрози.

Бекграунд. Сьогодні тало відомо, що українські авіакомпанії на тлі паніки через можливе вторгнення Росії можуть втратити більшість літаків. Страхові компанії попередили авіаперевізників про те, що страховка перестане покривати польоти над Україною найближчими днями.

Українські страхові компанії отримали повідомлення від перестрахувального брокера Ллойда (Велика Британія) про тимчасове зняття всіх опцій з покриття військових ризиків в авіаційному страхуванні, як страхування відповідальності перед третіми особами, так і КАСКО літаків.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло