МОЗ оприлюднило місця здачі крові для поранених

МОЗ оприлюднило місця здачі крові для поранених

Міністерство закликає українців пропускати автомобілі швидкої допомоги всюди, де це можливо

МОЗ оприлюднило місця здачі крові для поранених
Фото: pexels.com

Стало відомо, що Міністерство охорони здоров'я (МОЗ) оприлюднило місця для здачі крові для поранених.

Джерело. Про це повідомляє пресслужба МОЗ.

Деталі. «До уваги громадян, які бажають здати кров. У зв'язку з військовою агресією Російської Федерації у закладах охорони здоров' я зросла потреба у стратегічних запасах крові, яка може бути використана на потреби поранених», – йдеться в повідомленні.

Адреси та контакти центрів крові:

▪ сайт Donor.ua;

▪ сайт ЦГЗ.

«Якщо маєте бажання долучитись до формування стратегічного запасу крові, особливо у тих регіонах, які зазнали російської агресії, приходьте до центрів крові. При собі треба мати паспорт», – додають у МОЗ.

Також у міністерстві закликають українців пропускати автомобілі швидкої допомоги всюди, де це можливо. Наголошується, що від цього залежать життя українців та перемога. МОЗ, медичні заклади усіх рівнів та медичні працівники продовжують свою роботу 24/7.

«Для безперебійного функціонування «швидкої» забезпечте автомобілям екстреної медичної допомоги безперебійний доступ до АЗС. Зберігайте спокій, підтримуйте ЗСУ та медиків! Україна переможе!», – додають у відомстві.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло