Відключень мобільного зв'язку та інтернету не заплановано

Відключень мобільного зв'язку та інтернету не заплановано

Заява Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України

Відключень мобільного зв'язку та інтернету не заплановано
Фото: depositphotos.com

Що відбувається. Поширювана в мережі інформація про можливе відключення мобільного зв'язку та інтернету не відповідає дійсності.

Джерело. Про це повідомляє на своїй офіційній сторінці в соцмережі Facebook Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України.

Деталі. «Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України, як адміністратор зв’язку України запевняє, що інформація, яка шириться фейковими телеграм-каналами та проросійськими ЗМІ не відповідає дійсності. Мережі мобільних операторів працюють стабільно, можливі перебої пов’язані з перенавантаженням цих мереж», – наголошується в повідомленні ДСТЗІ.

У районах, де відбуваються бойові дії, у разі пошкоджень мережі відновлюватимуться за першої можливості після завершення бойових дій, – запевняють спецзв'язківці, наголошуючи, що наразі інформації про суттєві пошкодження, які унеможливлюють роботу мереж немає.

ДСТЗІ нагадує, що з 24 лютого управління мережами здійснюється в оперативно-надзвичайному режимі.

Водночас Генеральний штаб Збройних Сил України у своєму Facebook просить здійснювати телефонні виклики та обмін повідомленнями в межах необхідності. «Якщо не можете додзвонитися – здійснюйте обмін СМС-повідомленнями», – наголосили в повідомленні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло