Через аварію на газопроводі в Торецьку залишилися без тепла 12 будинків

Через аварію на газопроводі в Торецьку залишилися без тепла 12 будинків

Та інша оперативна інформація від «Нафтогазу України»

Через аварію на газопроводі в Торецьку залишилися без тепла 12 будинків

Що відбувається. В місті Торецьк Донецької області перебито 150 мм газопровід середнього тиску. На котельні відсутнє газопостачання, без тепла знаходиться 12 багатоповерхівок.

Джерело. Про це повідомляє пресслужба НАК «Нафтогаз України» в своєму оперативному звіті щодо роботи держхолдингу станом на 12:00 27 лютого.

Деталі. АТ  «Донецькоблгаз», що керує роботою газорозподільчих мереж в Донецькій області,  продовжує роботу, попри надзвичайно складні умови та бойові дії в зоні діяльності. Співробітники компанії готові відновити роботу котельні та газопостачання після вщухання обстрілів.

Для підтримки споживачів в період воєнного стану, газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» з 27 лютого почала постачання газу підприємствам теплоенергетики, бюджетним установам та релігійним організаціям, що припинили чи мали припинити отримувати паливо через борги.

«Нафтогаз Трейдинг» має достатній ресурс газу для забезпечення споживачів. В тому числі у лютому компанія використовує обсяги газу, імпортовані НАК  «Нафтогаз України» з Польщі, Словаччини та Угорщини. Планується, що у березні держхолдинг отримуватиме природний газ з цих же напрямків.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло