Еммануель Макрон назвав агресію РФ в Україні війною

Еммануель Макрон назвав агресію РФ в Україні війною

І закликав націю єднатися та стояти разом

Еммануель Макрон назвав агресію РФ в Україні війною
Президент Франції Еманюель Макрон.
Фото: interfax.ru

Те, що відбувається сьогодні в Україні – це не конфлікт, це війна. «НАТО не було на території України, Росія – це агресор, який атакує навіть святині пам‘яті жертвам нацизму», – сказав президент Франції Еммануель Макрон, виступаючи сьогодні із зверненням до нації.

У своєму виступі президент Франції Макрон засудив дії Росії, через які в Україні загинули сотні мирних людей, серед яких діти, жінки, а сотні тисяч біженців перетинають кордони західних країн.

Він зазначив міцність і сміливість українського народу. «Ми ніколи не хотіли такого розвитку подій. Ми робили все можливе, щоб вирішити питання дипломатичними перемовинами», – наголосив президент Франції.

Він зазначив, що за жорстоке порушення кордонів з боку РФ, європейські країни та інші дружні країни відповіли узгодженими діями. «Ми надали допомогу Україні та запровадили санкції для стримування агресії», – сказав він.

Сьогодні була ухвалена резолюція, яка продемонструвала єднання країн проти Росії. Ми заморозили активи фізичних осіб, а також паралізували роботу банків Росії, що спричинило падіння рубля. Російська пропаганда була заблокована», – повідомив Макрон, зазначивши, що країни ЄС перемістили більше збройних сил до східних кордонів.

Він подякував усім країнам, що допомагають населенню України, і усім журналістам, що допомагають висвічувати події.

«Але, ми не є у війні з Росією, ми пам‘ятаємо жертви країни в Другій світовій війні. Ми хочемо наполягати на мирному вирішенні», – сказав Макрон, повідомивши, що він продовжуватиме діалог із Путіним.

«Ми підтримуємо всі сектори економіки та знайдемо рішення зростання цін. Я попросив прем‘єр-міністра розробити економічний і соціальний план для подолання цих перешкод», – зазначив президент у своєму зверненні до нації, додавши, що це не відбудеться протягом наступних тижнів, оскільки «наразі йде війна в Європі».

Нагадаємо: вчора  прем‘єр-міністр Жан Кастекс, виступаючи перед Національною асамблеєю Франції, повідомив, що уряд готує пакет дій щодо підтримки, який передусім стосуватиметься аграрного та енергетичного секторів. «Буде виділено 16 млрд євро для підтримки наших людей і компаній та їхнього захисту від зростання цін на енергетику», – зазначив прем’єр-міністр Франції.

«Ми маємо боротися за свої цінності, ціною історичних рішень, які змінять наш контекст і підтримають нашу економіку. Ми маємо більше інвестувати в те, щоб не залежати від інших країн у сфері енергопостачання, продовольчих продуктів. Тому ми рухаємся в напрямку «зеленої» енергії», – зазначив президент Макрон

«Я знаю, що ви цінуєте свободу і заради цього ми об‘єднаємося та будемо стояти разом» – такими словами завершив він свій виступ.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло