Для бомбардування українських міст авіація окупанта використовує некеровані авіаційні бомби

Для бомбардування українських міст авіація окупанта використовує некеровані авіаційні бомби

Льотчик орків, взятий у полон, дав свідчення, які буде передано в Гаазький трибунал

Для бомбардування українських міст авіація окупанта використовує некеровані авіаційні бомби

Російський льотчик, якого було взято у полон, дав свідчення, що для бомбардувань об’єктів мирної інфраструктури авіація окупанта використовує некеровані авіаційні бомби.

Про це сьогодні повідомило Головне управління розвідки Міноборони України.

Майора Олександра Красноярцева було взято у полон після того як 5 березня над територією України було збито ворожий літак Су-34, який виконував бомбардування житлових кварталів міста Чернігів.

Красноярцев повідомив, що російським військовим командуванням свідомо віддаються накази про бомбові удари по об’єктах мирної інфраструктури та житлових кварталах українських міст. При цьому, для ударів використовується не високоточна зброя, як стверджують воєначальники та пропагандисти окупантів, а некеровані авіабомби вільного падіння ОФАБ-250-270, ФАБ-500, ОФЗАБ-500. Це призводить до значних втрат серед мирного населення та руйнування об’єктів цивільної інфраструктури. Такі бомбардування – черговий очевидний злочин проти людяності армії окупанта, резюмує ГУР Міноборони.

Повідомляється, що Красноярцев – льотчик 1-го класу, начальник повітряної, вогневої та тактичної підготовки 2-го змішаного авіаполку 21-ої змішаної авіадивізії ПКС ЗС РФ (аеродром «Шагол», м. Челябінськ).

Він звернувся до російських військових пілотів із закликом припинити бомбардування українського мирного населення та цивільних об’єктів.

ГУР Міноборони зазначає, що всі отримані матеріали та свідчення опрацьовуються українськими слідчими органами. Ці матеріали буде передано в Гаазький трибунал з розслідування військових злочинів та злочинів проти людяності.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло