Російські окупанти зруйнували щонайменше 45 навчальних закладів у Київській області
Зокрема, зруйновано та пошкоджено 25 закладів загальної середньої освіти

Що сталося: На Київщині російські військові знищили чи зруйнували щонайменше 45 навчальних закладів.
Джерело: голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба у Telegram.
Пряма мова Кулеби: «У Київській області відомо про руйнування та пошкодження 45 навчальних закладів. За останні дні внаслідок ворожих влучень пошкодження отримали навчальні заклади у Дмитрівській, Петрівській, Великодимерській, Макарівській громадах».
Деталі: Зокрема, зруйновані та пошкоджені:
- 3 заклади професійно-технічної освіти,
- 25 закладів загальної середньої освіти,
- 14 закладів дошкільної освіти,
- 3 заклади позашкільної освіти.
Також зруйновано відділ освіти Бородянської територіальної громади.
Водночас Кулеба додав, що наразі відсутня повна інформація про стан навчальних закладів у Поліській, Іванківській, Пісковській, Димерській територіальних громадах через відсутність зв'язку.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].