Особняк Абрамовича в Колорадо за $50 млн може першим потрапити під санкції США

Особняк Абрамовича в Колорадо за $50 млн може першим потрапити під санкції США

Серед безлічі світових трофеїв Абрамовича у сфері нерухомості – мега-будинок площею 1300 кв.м у штаті Колорадо

Этот материал также доступен на русском языке
Особняк Абрамовича в Колорадо за $50 млн може першим потрапити під санкції США
фото Pitkin County Assessor/cnbc.com

Особняк у Скелястих горах, що належить російському олігарху Роману Абрамовичу, ймовірно, стане одним із перших активів, заморожених урядом США, якщо він потрапить під санкції Білого дому у відповідь на війну в Україні, пише CNBC з посиланням на юристів та керуючих нерухомістю.

Серед безлічі світових трофеїв Абрамовича у сфері нерухомості – сучасний мега-будинок площею 1300 кв.м у Сноумасі, штат Колорадо, неподалік Аспена.

Російський мільярдер, чий флот, ФК «Челсі» та гігантські будинки в Лондоні, Франції та Сен-Барті зробили його відомим на Заході, купив особняк  у 2008 році за $36,5 млн.

Місцеві брокери кажуть, що його продуть більш ніж за $50 млн, враховуючи стрімке зростання цін на нерухомість, що робить його другим найдорожчим будинком в районі Аспена.

«Це неймовірна власність і дуже рідкісна, – сказав Райлі Уорвік, співзасновник брокерської команди Saslove & Warwick. – Багато моїх клієнтів вже цікавляться нею».

Абрамович також володіє ще одним будинком площею 510 кв.м у селищі Сноумас, який він купив у 2008 році за $11,8 млн. За словами місцевих брокерів, маєток, розташований неподалік його великого будинку, швидше за все, служить гостьовим будинком.

Експерти кажуть, що нерухомість стане головною метою для заморожування активів, якщо щодо Абрамовича буде запроваджено санкції США. Уряд може легко і швидко накласти арешт на активи, які офіційно належать особі, яка перебуває під санкціями.

При цьому більшість нерухомості в США, що належить російським мільярдерам та олігархам, належить анонімним підставним компаніям або ТОВ, щоб приховати їхнє істинне право власності. Багато олігархів останніми роками також передали свою власність у США родичам чи партнерам. Олег Дерипаска передав свою американську нерухомість, у тому числі два таунхауси на Манхеттені та будинок у Вашингтоні, родичам. У 2018 році Абрамович передав право власності на три таунхауси на Манхеттені своїй колишній дружині Даші Жуковій.

Абрамович потрапив під санкції у Великій Британії та Канаді, але проти нього досі не ввели санкції в Євросоюзі і в США. Білий дім нині зважує, чи включати Абрамовича до наступного пакету санкцій, за словами людей, знайомих із ходом дискусій.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло