Український суд, прикриваючись воєнним станом, ухвалив рішення проти ПриватБанку

Український суд, прикриваючись воєнним станом, ухвалив рішення проти ПриватБанку

ПриватБанк не погоджується із зухвалим позбавленням права власності на майно

Український суд, прикриваючись воєнним станом, ухвалив рішення проти ПриватБанку
Олег Серга, заступник керівника напрямку коммунікацій, прессекретар Приватбанку.
Фото: facebook.com

Український суд, прикриваючись воєнним станом, ухвалив рішення проти ПриватБанку.

Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомив Олег Серга, заступник керівника напрямку Коммунікацій, прессекретар Приватбанку.

Коли державний ПриватБанк робить все можливе для забезпечення фінансової безпеки кожного українця, Центральний апеляційний господарський суд (м.Дніпро) у перший же день військового стану зухвало ухвалив рішення, яким фактично позбавив банк права власності на будівлю у Дніпрі вартістю 86 млн грн.

Про це повідомив керівник судового напрямку ПриватБанку, адвокат Олег Лазовський. Так, незважаючи на введення в Україні воєнного стану та пряму загрозу життю учасників процесу, у судовому засіданні 24 лютого було відхилено клопотання банку про відкладення розгляду справи та залишено без задоволення апеляцію держбанку на рішення госпсуду Дніпропетровської області у справі №904/5314/20, яким суд визнав недійсним договір купівлі-продажу будівель у Дніпрі, укладений ще у 2014 році. 

Про ухвалення постанови апеляційного суду банк повідомили лише 12 березня електронною поштою, а до цього моменту в суді не надавали банку жодної інформації про стан розгляду цієї справи.

ПриватБанк не погоджується із зухвалим позбавленням права власності на майно і оскаржує це незаконне судове рішення у Верховному Суді. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло