ОНОВЛЕНО: російські війська намагаються захопити місто Славутич

ОНОВЛЕНО: російські війська намагаються захопити місто Славутич

Загарбники викрали мера міста Юрія Фомічева

ОНОВЛЕНО: російські війська намагаються захопити місто Славутич
Фото: livejournal.com

Російські війська намагаються захопити місто Славутич. Тим часом жителі міста вийшли на головну площу з величезним українським прапором.

Про це повідомляє журналіст Андрій Цаплієнко.

«Люди в Славутичі вийшли на головну площу з величезним українським прапором. Попри ворожі танки на околицях міста, сміливі жителі демонструють ворогу чия це земля», – розповів він.

Разом з тим, він повідомив, що за інформацією місцевих жителів російські танки намагаються увійти у місто.

«Окупанти на околицях Славутича. «Можливо, телефоную востаннє. Викидаю свій телефон», – місцева жителька зателефонувала у відчаї колезі. Вона встигла сказати, що бачила танки окупантів, а також солдатів, які увірвалися до сусіднього будинку. На танках літера О. Заходили, швидше за все, з території Білорусі (кордон 12 км від Славутичу). Орки намагаються прорватися до Любичу, аби взяти в оточення Чернігів», – розповів Цаплієнко. 

Про те, що російські окупанти вторглися в місто Славутич та захопили міську лікарню, повідомив у своєму телеграмі голова Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк 

«Жителі міста вийшли на проукраїнський мітинг з національною символікою. Вони збираються на головній площі та сканують «Славутич – це Україна», «Слава Україні». Розгорнуто великий державний прапор. Руські відкрили вогонь в повітря. Кидають світошумові гранати в натовп. Але жителі не розходяться, навпаки їх становиться більше. Люди почали рух до лікарні, яку захопили орки», – розповів Павлюк. 

Міський голова, представник «Слуги Народу» Юрій Фомічев, якого сьогодні викрали російські окупанти, вже на свободі. Міська рада продовжує свою роботу в повному складі.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло