Збройні сили Білорусі переміщуються з пунктів постійної дислокації на полігони

Збройні сили Білорусі переміщуються з пунктів постійної дислокації на полігони

Сили оборони зосереджені на стримуванні противника у напрямках Кривого Рогу, Запоріжжя та Миколаєва

Збройні сили Білорусі переміщуються з пунктів постійної дислокації на полігони
Збройні сілі білорусі.
Фото: focus.ua

Що сталося. На Волинському напрямку спостерігається виведення з пунктів постійної дислокації підрозділів збройних сил білорусі на полігони.

Джерело. Про це йдеться у зведенні Генштабу ЗСУ.

Деталі. На Донецькому напрямку противник намагається штурмувати Маріуполь, наносить авіаційні удари та здійснює артилерійські обстріли по об’єктах цивільної та військової інфраструктури. Намагався зайняти центральну частину міста.

Основні зусилля противник зосереджує на захопленні населених пунктів Попасна, Рубіжне, та підготовці до наступу на Сєвєродонецьк. На Авдіївському напрямку без успіху проводив штурмові дії та намагався розвинути наступ в напрямку населеного пункту Новобахмутівка.

Сили оборони України відбили штурм Новомайорського та наступ на Красногорівку. Противник зазнав втрат та відступив.

На Таврійському напрямку противник посилює контроль над окупованими територіями. Проводить фільтраційні заходи, впроваджує жорсткий адміністративно-поліцейський режим

Основні зусилля Сил оборони зосереджено на стримуванні противника у напрямках на Кривий Ріг, Запоріжжя та обороні міста Миколаїв, утриманні визначених ділянок морського узбережжя; охороні та обороні об’єктів критичної інфраструктури; звільненні тимчасово окупованих територій.

Сили оборони України обороняють морські порти у Чорноморській операційній зоні.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло