Представники країн-гарантів оптимістичні щодо прогресу України в переговорах з рф – Арахамія

Представники країн-гарантів оптимістичні щодо прогресу України в переговорах з рф – Арахамія

Голова української переговорної делегації пояснив «занижену» переговорну позицію

Представники країн-гарантів оптимістичні щодо прогресу України в переговорах з рф – Арахамія
Голова української переговорної делегації Давид Арахамія.
Фото: sluga-narodu.com

Стало відомо, що представники країн-гарантів оптимістичні щодо прогресу української сторони в переговорах з рф.

Джерело. Про це розповів голова української переговорної делегації Давид Арахамія у бліцінтерв'ю РБК-Україна.

Деталі. Він відповів на критику щодо заниженої переговорної позиції: «Іноземних баз у нас ніколи не було і ми не маємо права їх мати. Люди, які це пишуть, вони просто не читали наше законодавство. Російська пропаганда розповідала, що у нас тут якісь бази військово-морського флоту і так далі, у нас їх ніколи не було. Це фантастика».

«У нас і у росіян були початкові запитні позиції. Повірте мені, що представники країн-гарантів, коли бачать з чого ми починали й де знаходимося через три тижні переговорів, то вони дуже оптимістичні. Кажуть, що виконана велика робота, ми круті. І це заслуга не стільки нас, як переговірників, за нас цю роботу роблять Збройні Сили», – сказав Арахамія.

За його словами, переговорна позиція безпосередньо корелює з позиціями на фронті, а не навпаки:

«Ви ж розумієте, що ми з вами зараз обговорюємо концепт, який ще буде рухатися вгору-вниз, вправо-вліво. Початкові позиції я спеціально зберіг, вони передали нам ці ультиматуми й договір про капітуляцію – він у мене зберігся для музею історії нашої перемоги. Цей екземпляр у мене лежить і чекає свого часу».

Голова української переговорної делегації заявив, що поки тривають переговори й консультації, триває і видавлювання окупантів з української території на землі триватиме в осяжній перспективі скрізь.

«Якщо там є успіхи, ми, звичайно, намагаємося відразу використовувати це на переговорах як контраргумент і виторгувати кращі позиції. Але у жодному разі не навпаки», – додав Арахамія.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло