«Запоріжсталь» відновлює виробництво після 33 днів зупинки

«Запоріжсталь» відновлює виробництво після 33 днів зупинки

Донині комбінат зупинявся лише раз – під час Другої світової війни

Этот материал также доступен на русском языке This material is also available in English
«Запоріжсталь» відновлює виробництво після 33 днів зупинки
Генеральний директор «Запоріжсталі» Олександр Мироненко.
Фото: tv5.zp.ua

Що сталося. Група «Метінвест» Ріната Ахметова та Вадима Новинського ухвалила рішення щодо часткового виведення з режиму гарячої консервації підрозділів комбінату «Запоріжсталь». 

Джерело. Про це повідомляє пресслужба «Метінвесту».

Деталі. На комбінаті розпочалося роздування доменних печей № 3 та 4.

Для забезпечення стабільності виробничого процесу вже працюють транспортні, енергетичні, інжинірингові та інші допоміжні підрозділи комбінату. Поступово, з отриманням на доменних печах чавуну, в роботу будуть введені наступні ланки виробничого ланцюга.

«Запоріжсталь» працює! Запуску виробництва передували 33 дні мовчання доменних печей без чавуну, а прокатних станів – без гарячого металу. В історії комбінату це друга тривала зупинка: перша припала на Другу світову війну», – написав у фейсбуці генеральний директор «Запоріжсталі» Олександр Мироненко.

Бекграунд. Раніше генеральний директор групи «Метінвест» Юрій Риженков повідомляв, що Україна втратила через війну з Росією близько 30–40% своїх металургійних потужностей.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло