Шведська компанія Ericsson призупиняє бізнес на росії на невизначений термін
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Шведська компанія Ericsson призупиняє бізнес на росії на невизначений термін

Ericsson створює резерв у розмірі 0,9 млрд шведських крон у першому кварталі 2022 року на покриття знецінення активів та інші виняткові витрати

Шведська компанія Ericsson призупиняє бізнес на росії на невизначений термін

Стало відомо, що шведська телекомунікаційна компанія Ericsson у світлі останніх подій і санкцій Європейського Союзу призупинить свою діяльність із клієнтами на росії на невизначений термін.

Джерело. Про це йшлося в пресрелізі компанії.

Деталі. Ericsson співпрацює з клієнтами та партнерами щодо безстрокового призупинення бізнесу, який постраждав. Пріоритетним для компанії є зосередження на безпеці та добробуті співробітників на росії. Зазначається, що вони будуть відправлені в оплачувану відпустку.

Як наслідок, Ericsson створює резерв у розмірі 0,9 млрд шведських крон у першому кварталі 2022 року на покриття знецінення активів та інші виняткові витрати. Витрати на звільнення персоналу не включені­­­.

Бекграунд. Раніше тайванський виробник електроніки Acer вирішив призупинити свій бізнес на росії. Крім того, японська Komatsu, світовий лідер з виробництва будівельної та гірничої техніки, також йде з росії.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло