«Нова пошта» почала офіційну співпрацю з ООН для допомоги постраждалим від війни українцям

«Нова пошта» почала офіційну співпрацю з ООН для допомоги постраждалим від війни українцям

Компанія перевозить гуманітарну допомогу з країн Європи та надає приміщення для розміщення гуманітарних штабів УВКБ ООН

«Нова пошта» почала офіційну співпрацю з ООН для допомоги постраждалим від війни українцям
Фото: УНІАН

Стало відомо, що «Нова пошта» долучилася до Всесвітньої продовольчої програми ООН (WFP): у рамках співпраці компанія отримує харчові продукти з країн Європи, формує з них продуктові набори та доставляє їх до населених пунктів згідно з баченням ООН, насамперед – до гарячих точок України.

Джерело. Про це повідомила пресслужба компанії.

Деталі. Також «Нова пошта» надала свої виробничі приміщення в регіонах Західної України для потреб УВКБ ООН та Агентства ООН у справах біженців.

СЕО «Нової пошти» Олександр Бульба розповів: «Ще на початку війни ми почали перевозити гуманітарну допомогу по країні та з-за кордону. Зараз приєднуємося до програми ООН. Ми робимо все можливе, щоб хоча б трохи полегшити життя українцям, які найбільше постраждали від війни».

ООН формує список пріоритетних міст та селищ, зосереджуючись на місцях бойових дій та регіонах, яким загрожує гуманітарна катастрофа.

Станом на початок квітня (за один тиждень співпраці) «Нова пошта» підготувала та доставила близько 25 000 продуктових наборів до Чернігівської, Дніпропетровської та Донецької областей. 

Також компанія перевезла до тимчасових переселенців понад 420 тонн побутових товарів від УВКБ ООН. До кінця місяця «Нова пошта» доставить ще близько 300 000 наборів до Харківської та Дніпропетровської областей.

Компанія планує найближчим часом розпочати співпрацю з іншими міжнародними організаціями для надання українцям всебічної допомоги.

Бекграунд. Нагадаємо, що українські виробники харчових продуктів і бізнес забезпечать 1 млн продуктових наборів для людей із вразливих категорій. «Нова Пошта» забезпечує логістику доставлення до областей.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло